Můj příběh

Miluji přístupy Tradiční čínské medicíny, protože jsem v ní našla hluboké porozumění pro život. Život který nejen žijeme, ale také tvoříme. Pomáhám párům na jejich cestě za tím největším zázrakem. Zplozením nového života.

Jsem bytost, kterou oslnila Tradiční čínská medicína.

Stala se mojí vášní a dnes je neoddělitelnou součástí mého života. Využívám většinu jejích metod, fytoterapie (bylinky), masáže, baňkování, moxování, dietetika a harmonizace akupunkturních drah a bodů . Pomáhám nejen své rodině, ale všem, kteří mně požádají.

Byla však doba, kdy jsem o čínské medicíně nevěděla. Jedinou cestu kterou jsem znala, bylo navštívit lékaře.

Moje první setkání s touto metodou bylo v době, kdy jsem měla bolesti a užívala léky. Zkusila jsem se tedy "poptat" na jiné možnosti. Ne náhodou, jsem se ocitla v rukou Mistra čínské medicíny. Nabídl mi byliny a já si říkala: "Bylinky? A jak mi mají pomoct obyčejné kytky?" Byla to pro mě obrovská neznámá. Tak jsem zůstala raději u jistoty - v péči západní medicíny.

Po pár letech jsem zatoužila po dítěti, vysadila antikoncepci, ale po necelém roce těhotenství nikde. Jak je to možné? Vždyť jsem úplně zdravá. Měla jsem pocit, že jako žena selhávám. Nechtěla jsem podléhat panice (která se mě však zmocňovala), tak jsem se zaměřila na novou práci a povedlo se.

Ve třetím měsíci těhotenství se ale miminko rozhodlo odejít a já poznala co znamená, když vám bolestí puká srdce.

Aby toho nebylo málo, v den mého potratu, naše rodinná kamarádka porodila zdravou holčičku. Navštívit jsem je dokázala až po šesti týdnech.

Se slzami v očích jsem jí záviděla.

Tři měsíce po potratu jsem znovu otěhotněla. Po porodu jsem ale byla ve velkém nedostatku energie, s psychickými problémy, které šly ruku v ruce s nevyspáním a s fyzickými bolestmi. Ani můj syn se necítil dobře a dával mi to najevo svým neustálým pláčem, nespavostí, špatným přijímáním nových věcí a vyžadoval moji pozornost. Chtěla jsem ho vychovávat podle řádu naší společnosti, ale nešlo mi to. Byla ze mne vyčerpaná, vystresovaná matka.

Začala jsem hledat jiné cesty, přístupy a postupy.

Na pomoc přišla neznámá - Tradiční čínská medicína. Odkázala nás na ni naše dětská doktorka – a já okusila sílu obyčejných kytiček. Byla jsem plná elánu. Cítila jsem příval nové energie a touhu po dalším dítěti. Byla jsem díky bylinkám připravená a povedlo se na "podruhé".

Tato zkušenost byla v mém životě zlomová.

Čínská medicína si získala mé srdce a já se s vášní pustila do objevování jejích tajů a pochopení její filosofie.

Chtěla jsem sdílet své zkušenosti, pomáhat lidem ve svém okolí. Chtěla jsem o ní vědět všechno. Tak jsem se pustila do studia na škole TCM Institut v Praze. Získané vědomosti nyní předávám v podobě praktických návodů a poradenství všem, kteří chtějí. V poslední době mě ale více a více navštěvují ženy, kterým se nedaří otěhotnět, nemají menstruaci, nedokáží udržet plod. Trápí je prostě něco, co je spojené s ženstvím a plodností, těhotenstvím a porodem.

Věta:“Jsem těhotná, nás pak naplňuje obrovskou radostí.”

Vše co v této netradiční oblasti umím a znám, vám napíšu a předám v e booku XXX. Najdete zde např. jak poznat příčinu vašich potíží a neléčit pouze jejich projevy. Jak se zorientovat a najít ten správný produkt. Zjistíte, že i bylinné přípravky vám mohou pomoci najít vaši správnou životní cestu, že s pomocí této medicíny dokážete pracovat i na hlubokých vnitřních zraněních. Pokud pečujeme o tělo, pomáháme i duši a máme harmonickou energii. Stejně to pracuje i obráceně. Vše je navzájem propojené.

Naše životní cesty jsou pro nás jedinečné, i když můžou být velmi bolestivé. Na konci každé cesty, čeká světlo.

Jana Postlová

Nedabyle 4

370 06 České Budějovice

Telefon

+420 721 835 621

E-mail

cinskamedicina@janapostlova.cz

Facebook

https://www.facebook.com/Zázračná-početí-s-čínskou-medicínou-169216360259986/